O pracowni

Biegnąc z duchem czasu oraz chcąc sprostać coraz to nowym życzeniom naszych klientów zaczęliśmy wprowadzać do mebli nowe pomysły łącząc stylową linię z nowoczesnym designem. Przykładem są meble lustrzane, które w ostatnim czasie cieszą się dużym powodzeniem.

Wykonywanie zawodu konserwatora daje mi możliwość realizowania się twórczo, a także pracy w zakresie ochrony dóbr kultury narodowej. Jest też dla mnie źródłem wielkiej satysfakcji, widząc zadowolenie i radość właścicieli antyków oddających w nasze ręce nieraz bardzo cenne i zniszczone obiekty, które w Pracowni z wielką pasją i pieczołowitością przywraca się do dawnej świetności, albowiem siła, jakość, klasa zbiorów prywatnych także stanowi o świetności i klasie zbiorów narodowych.

Pracownia Konserwacji Dzieł Sztuki została wzmocniona o nowe siły – córka Agnieszka – historyk sztuki, a także dyplomantka Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (specjalizacja w zakresie konserwacji grafiki i starych drukóww) i syn Juliusz - student Wydziału Konserwacji Drewna Zabytkowego SGGW, a także Wydziału Rzeźby ASP w Warszawie.

Pozostaje nam zaprosić Państwa do Pracowni Konserwacji Dzieł Sztuki, która w 2005 roku świętowała 15-lecie swojej działalności, a także do Galerii Ars Longa, którą otworzyliśmy wspólnie z Mężem w październiku 1991 roku, aby kontynuować tradycje kulturotwórcze Milanówka i aby pokazać jak sztuka dawna i współczesna potrafi wzajemnie współgrać, nadając wnętrzom niepowtarzalny klimat.

Grażyna Śniadewicz